Zotëria “shpërthen” ndaj qytetarëve për Covid: Po ia fusim vetes, po masakrojmë familjarët

5 Mars, 10:25

Në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një zotëri duke folur për pandeminë ngriti zërin dhe kishte një apel të fortë. Ai tha se shqiptarët po ia fusin vetes me koronavirusin pasi nuk po zbatojnë masat. Ai mori raste konkrete dhe sqaroi se po masakrojmë edhe familjarët.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha