Zotëria shqetësuar për Metën:Si ta nxjerrin nga vendi se rusët në Sazan e presin,dhe rasti Gruevski

20 Prill, 10:04

Një telefonues që u bë pjesë e programit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ishte shumë i shqetësuar për presidentin Ilir Meta. Ai tregoi rastin Gruevski dhe tha se duhet të zbulojmë si ta nxjerrim Metën nga territori i Shqipërisë pas 25 prillit që të arratiset jashtë pasi sipas tij rusët e presin vetëm në Sazan dhe jo më afër. Ndiqeni shqetësimin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha