Zotëria tregon historinë e maunes me miell: I njohuri im e shiti,mori lekët e as votën nuk ua dha

22 Prill, 10:05

Historinë e një ndodhie të disa viteve më parë tregoi një telefonues në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se një i njohur i tij morri në këmbim të votës një sasi të madhe mielli nga një forcë politike më pas e shiti dhe as votën nuk ia dha asaj partie. Ndiqeni të plotë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha