Zotëria zbulon pse Basha s’duhet larguar nga drejtimi i PD-së: Me të rival Rama fiton bindshëm

1 Maj, 09:27

Shumë i qartë ishte në mendimin e tij një zotëri që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se Basha nuk duhet të largohet nga drejtimi i PD-së sepse sipas tij me të në krye Rama do fitoj gjithmonë dhe madje bindshëm.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha