Zv.ministri i Bujqësisë në Report Tv: Nga 1 korriku peshkatarëve do u rimbursohet nafta me 40 lekë për litër, ndryshime dhe në TVSH! Ja kush përfiton

27 Qershor, 21:51

Nga data 1 korrik, sektori i peshkimit do të marrë rimbursohen me 40 lekë për litër për naftën, nisur nga fakti që çmimi i hidrokarbureve është rritur shumë nga lufta në Ukrainë. Zv.ministri i Bujqësisë Roland Kristo në Report Tv me gazetarin Arbër Hitaj, sqaroi se përveç rimbursimit do të bëhet edhe një ndryshim me skemën e TVSH.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha