10 të famshëm që nuk kanë frikë të shfaqen pa as edhe një grimcë tualeti në fytyrë

Tyra Banks

Ndonjëherë ne mund t'i lejojmë vetes të kalojmë një ditë të tërë pa grim dhe të mos kujdesemi, por ta bësh të njëjtën gjë kur kamerat 'fshihen në çdo cep' që të të filmojnë, kërkon guxim të vërtetë.

Të mos mbash as edhe një grimcë grimi mund të na bëjë të dukemi krejtësisht të ndryshëm, dhe disa të famshëm, si Tyra Banks, Sarah Hyland dhe Lady Gaga, janë dëshmia e vërtetë e kësaj.

1/10
J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarjet në Fier e Fushë Krujë, a jeni të shqetësuar nga situata e rendit dhe sigurisë publike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Grushti i shtetit me viktima civilë në Sudan zemëron SHBA-në! Ndalon dërgimin e 700 mln dollarëve të ndihmës urgjente