14 gramë Cannabis Sattiva
brenda burgut të Durrësit

14 gramë Cannabis Sattiva<br />brenda burgut të Durrësit<br>
Durrës-Policia ka gjetur ditën e djeshme brenda ambienteve të burgut në Durrës 14 gramë Cannabis Sattiva. Sipas informacioneve të policisë droga ishte hedhur nga muri gjatë momentit të ajrosjes me qëllim përdorimi nga të burgosurit.

Deri tani nuk janë gjetur ende autorët që hodhën drogën brenda ambienteve.

Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Nenet 283/1 e 324/a të Kodit Penal.

Redaksia Online
Xh.F/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)