14 të famshme që ndryshuan pamjen e tyre në vitin 2020 (FOTO)

Megan Thee Stallion

Në shumicën e rasteve, flokët janë më të lehta për t'u ndryshuar dhe për të goditur butonin e rifreskimit.

Nëse mendoni se ndryshimi i stilit tuaj është diçka që ju nevojitet tani, të famshmit mund të bëhen burimi juaj i frymëzimit. Ata gjithmonë kërkojnë diçka të re dhe eksperimentet e flokëve janë një nga gjërat e tyre të preferuara për të freskuar pamjen e tyre.

Më poshtë janë 14 të famshme guxuan mjaft për të ndryshuar stilin e tyre këtë vit.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se pandemia COVID-19 ka ndikuar në rritjen e çmimeve nëpër zonat turistike në vend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

7 mijë protestues kundër qeverisë përleshen me policinë në Bejrut: Ikni jeni të gjithë vrasës (VIDEO)