14 të famshme që ndryshuan pamjen e tyre në vitin 2020 (FOTO)

14 të famshme që ndryshuan pamjen e tyre në vitin 2020 (FOTO)

Megan Thee Stallion

Në shumicën e rasteve, flokët janë më të lehta për t'u ndryshuar dhe për të goditur butonin e rifreskimit.

Nëse mendoni se ndryshimi i stilit tuaj është diçka që ju nevojitet tani, të famshmit mund të bëhen burimi juaj i frymëzimit. Ata gjithmonë kërkojnë diçka të re dhe eksperimentet e flokëve janë një nga gjërat e tyre të preferuara për të freskuar pamjen e tyre.

Më poshtë janë 14 të famshme guxuan mjaft për të ndryshuar stilin e tyre këtë vit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të miratohet ligji për amnistinë fiskale deri në 2 milionë euro?×

Lajmi i fundit

John

Përleshje e dy grupeve shqiptare në aeroportin e Perugias në Itali! 8 persona të arrestuar, momenti kur qëllohen me grushta e shkelma (VIDEO)