2 ditë më parë u kap me armë me vete/ Del fotoja, ky është 30 vjeçari që u arratis sot nga komisariati në Tiranë

30 vjecari Rilion Lala qe u arratis

1609753700_RilionLala.jpg

Gazetari i Report TV Arsen Rusta ka siguruar foton e 30 vjeçarit Riljon Lala, nga Burreli i cili është arratisur sot nga komisariati numër 1 në Tiranë pasi u kap duke lëvizur me armë me vete dy ditë më parë në Tiranë.


Lajmi kryesor:

U arrestua te 'Ali Demi' me armë, arratiset nga komisariati 30 vjeçari! Si iu iku nga duart policëve, Gjykata cakton 'arrest me burg' në mungesë (Foto)


  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush Kushtetuta vetëm duhet ndryshuar apo duhet një e re?×

Lajmi i fundit

John

‘Grusht shteti’ në vendin afrikan, ushtria e Sudanit shpërndan qeverinë dhe arreston liderët