21 janari/ Rama përkrah familjarëve të viktimave të 21 janarit, me trëndafil të kuq (FOTO)

Kryeministri Edi Rama me familjarët e viktimave të 21 janarit

Kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale një foto nga momentet e homazheve për 21 janarin. Kryeministri e shoqëron postimin me mbishkrimin: Insta of the day. Në foto Rama shihet përkrah familjarëve me një trëndafil të kuq, teksa i hedh dorën njërit prej familjarëve të viktimave të 21 janarit.

Postimi i Ramës në rrjetet sociale


Lajmi kryesor:

8 vite nga 21 janari, Rama dhe familjarët e katër viktimave homazhe në Bulevard (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket e drejtë kërkesa e PD-së për përsëritjen e zgjedhjeve ne 9 qarqe?×

Lajmi i fundit

John

31-vjeçari turk tenton të kalojë kufirin me dokumente të falsifikuar, vihet në pranga nga policia e Durrësit