23-vjeçari shqiptar nga Shkupi vritet në Siri

23-vjeçari shqiptar nga Shkupi vritet në Siri

I riu shqiptar qe dyshohet se eshte vrare ne Siri

Dyshohet se një tjetër shqiptar ka vdekur në luftimet e Sirisë.

Bëhet fjalë për 23-vjeçarin E.Iseni i lindur në Haraçinë, me banim në Shkup, shkruan gazeta KOHA.

Në fillim të vitit 2014, E.Iseni asokohe  19-vjeçar, i ishte bashkangjitur luftës në Siri, ndërsa lajmin për vdekjen e tij familjarët e kanë marrë nga shokët e tij.

Dhjetëra të rinj shqiptarë që nga viti 2011 kanë ndërruar jetë në luftërat e përgjakshme të Sirisë.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Kafsha: 09/06/2018 08:15

  Bajgë!

  Përgjigju
 • Toni: 14/05/2018 10:33

  Ju krujt koka mesjetarit... Ja kruajten nje here e mire!

  Përgjigju
 • Populli: 14/05/2018 08:31

  Luftoi dhe fitoi;keshtu e psofshin te gjithe besimtaret qe mashtrohen nga cjepet e ekstremit islamik.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Uragani Ian godet Kubën! Florida përgatitet për erëra të forta dhe përmbytje

Uragani Ian godet Kubën! Florida përgatitet për erëra të forta dhe përmbytje