28-vjeçari që u vra në Astir me origjinë nga Dibra, kishte ardhur në Tiranë për të varrosur gjyshen

Vilson Tafçiu, 28-vjeçari i vrarë mbrëmjen e sotme në zonën e Astirit ishte me origjinë nga Dibra. Ai kishte ardhur në Tiranë për të varrosur gjyshen e cila kishte ndërruar jetë para pak ditësh.


Lajmi kryesor:

Tiranë/ Vritet pranë lokalit 28-vjeçari i deportuar nga Franca për trafik droge! Autori e thirri në emër /VD


m.v./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rritet gjoba për celularin dhe drejtimin e makinës në gjendje të dehur! A jeni dakord me ashpërsimin e Kodit Rrugor?