29-vjeçarja ndërroi jetë pas lindjes në spitalin 'Koço Gliozheni', burime: E reja kishte mpirje të këmbës, dyshohet se pësoi arrest kardiak për shkak të një trompoze

29-vjeçarja ndërroi jetë pas lindjes në spitalin 'Koço Gliozheni', burime: E reja kishte mpirje të këmbës, dyshohet se pësoi arrest kardiak për shkak të një trompoze

1675253891_166436989387maternitetiirikocogliozheni.jpg

Burime për Report Tv bëjnë me dije se 29-vjeçarja që ndërroi jetë në spitalin “Koço Gliozheni” 4 ditë pas lindjes, e reja kishte mpirje të këmbës dhe dyshohet se pësoi arrest kardiak për shkak të një trompoze.


Lajmi kryesor:

E rëndë në Tiranë, 29-vjeçarja ndërron jetë në maternitetin 'Koço Gliozheni' 4 ditë pas lindjes! Spitali: Nuk shfaqi asnjë problematikë kur ishte e shtruar


  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Kryeministri i  zgjedhur i Britanisë, Starmer bisedë telefonike me Trump: Dënoj sulmin ndaj ish presidentit

Kryeministri i zgjedhur i Britanisë, Starmer bisedë telefonike me Trump: Dënoj sulmin ndaj ish presidentit