2 te plagosurit në Elbasan dërgohen në Spitalin e Traumës për mjekim më të specializuar

Dy persona që mbetën të plagosur Emiljan Prenga, 38-vjeç dhe Pavlo Vuksani, 50 vjeç. Momentalisht ka efektivë të policisë që kanë shoqëruar edhe ambulancat nga qyteti i Elbasanit drejt spitalit të Traumës. Ambulancat janë shoqëruar nga disa furgona policie.


Lajmi kryesor:

Shoqëruesi i Gazment Bardhit vret eksponentin e PS në Elbasan, Pjerin Xhuvani! Doli nga furgoni i PD-së me pistoleta dhe e qëlloi! Dëshmia e autorit: U vetëmbrojta, po blinin vota


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket efikase goditja e korrupsionit nga SPAK edhe në nivelet më të larta të zyrtarëve?×

Lajmi i fundit

John

Vonohet avioni, dhjetëra qytetarë presin me orë në Itali, denoncimi në Report Tv: Kemi që në mëngjes këtu, s'kemi asnjë përgjigje