'Kavaja' KQZ miraton fletën e
votimit, pari në listë kandidati i PS

'Kavaja' KQZ miraton fletën e<br />votimit, pari në listë kandidati i PS
TIRANE-Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në mbledhjen e sotme ka miratuar 3 kandidatët për zgjedhjet në Bashkinë e Kavajës, që do të mbahen me 25 qershor.
 
Kandidatët të cilët garojnë për këtë Bashki janë: Dorjan Murati, Maksim Kona dhe Isa Sakja.
 
KQZ gjithashtu ka votuar dhe listën e renditjes që do të jetë në fletën e votimit me 25 qershor.
 
Lista në fletën e votimit për zgjedhjet e Kavajës
 
1. Dorjan Murati
2. Maksim Kona
3. Isa Sakja
 
Redaksia Online
B.B/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet