4 vite pas humbjes së bashkëshortes së tij, Pirro Dhima rigjen dashurinë në sytë e sportistes greke

4 vite pas humbjes së bashkëshortes së tij, Pirro Dhima rigjen dashurinë në sytë e sportistes greke

Afroditi Skafidas dhe Pirro Dhima

Katër vite pas humbjes së bashkëshortes së tij nga sëmundja e rëndë, peshëngritësi Pirro Dhima, duket se ka rigjetur dashurinë në sytë e sportistes, Afroditi Skafidas.

Çifti i ri ka filluar të bëjë dalje publike së bashku, siç ka transmetuar edhe emisioni “Happy day” mëngjesin e sotëm, por ende asnjëri prej tyre nuk ka bërë një deklaratë zyrtare për konfirmim.

Ata kanë qenë në vëmendje të kamerave, gjatë një eventi për hapjen e një dyqani të ri, ndërsa mëngjesin e sotëm lajmi ka “pushtuar” portalet.

Megjithëse Pirro sa herë ka kujtuar, apo është pyetur për ish-bashkëshorten e tij të ndjerë nëpër emisione ka lotuar, jeta vazhdon dhe ai duket se ka gjetur një dashuri të re.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Drini: 21/07/2023 12:02

  Kush e kish lene gruan qe e gjeti ky?

  Përgjigju
 • Luan: 06/12/2021 21:46

  Gruaja e dytë si përsheshi i dytë.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi