45 viktima dhe 7 të plagosur në aksidentin tragjik në Bullgari, Maqedonia e Veriut shpall tre ditë zie! Ulen flamujt në gjysmështizë

45 viktima dhe 7 të plagosur në aksidentin tragjik në Bullgari, Maqedonia e Veriut shpall tre ditë zie! Ulen flamujt në gjysmështizë

Maqedonia e Veriut, ka shpallur tre ditë zie në nder të 45 viktimave që humbën jetën në aksidentin tragjik të mëngjesit të sotëm në rrugët e Bullgarisë.

Flamujt shtetërorë para Qeverisë tashmë janë ulur në gjysmështizë.


Lajmi kryesor:

EMRAT/ Tragjedi në Bullgari, autobusi përplaset dhe merr flakë, humbin jetën 45 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut! Kompania ‘Besa Trans’ s’kishte licencë për autobusin (VIDEO+FOTO)


J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Formula 1/ Kaos, aksidente dhe flamuj të kuq në Çmimin e Madh të Australisë! Në fund fiton Verstappen (VIDEO)

Formula 1/ Kaos, aksidente dhe flamuj të kuq në Çmimin e Madh të Australisë! Në fund fiton Verstappen (VIDEO)