5 emrat e opozitës parlamentare bashkuar listës së PS

Në listën e PS për kandidatë e zgjedhje parlamentare të 25 Prillit është vënë re edhe një afrim i emrave të opozitës së re parlamentare, por askush në listë të sigurt.

Nga opozita parlamentare në listën e PS janë disa Halit Valteri Tiranë, Nimet Musai Fier, Klajdi Qama Berat, Ylli Shehu Tiranë dhe Enver Rroshi Elbasan  


Lajmi kryesor:

LISTA E PLOTË E PS për 25 prillin/ Rama i 8-i në Durrës dhe Vlorë! Ikin Bushati, Lleshaj e Margariti! Fatmir Xhafaj dhe Mimi Kodheli në vende jo të sigurta


I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është i pranueshëm për ju përdorimi i të dhënave personale nga një parti politike?×

Lajmi i fundit

John

Britma të qytetarëve të tmerruar, momenti pak pas vrasjes së Pjerin Xhuvanit në Elbasan