POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

5 kuriozitete që nuk i dinit për William Levyn

Ai është një nga meshkujt më sexy që ka bërë zemrat e shumë femrave në mbarë botën të vuajnë për të. William Levy, aktori me origjinë kubaneze, ylli i telenovelave dhe tashmë pjesë e Hollyëood është një ndër meshkujt më tërheqës.

People Espanol tregon 5 kuriozitete që nuk i dinit për të.


1.       Përpara se ai të behej aktor luante si sulmues në një skuadër Baseball-i

2.       Ndërkohë që studionte Levy  punonte si bojaxhi dhe ndërtonte shtëpi.

3.       William njohu bashkeshorten e tij Elizabeth Gutiérrez në një reality shoë ‘Protagonistas de Novelas’

4.       Në një  intervistë William tregoi se mbiemri i tij vjen nga një  prejardhje hebre

5.       Dobësia e William është ushqimi dhe ai kurrë nuk ka bërë asnjë dietë.

Levy është babai i dy fëmijëve me partneren e vetme zyrtare

A.P./Shqiptarja.com
Komento