Muri i bërë 'shoshë' nga plumbat, çfarë ka mbetur në vendin ku u plagos rëndë Nikollaq Çepaj dhe kunati i tij (FOTO)

Report Tv, ka siguruar pamjet, nga lokali ku mbeti i plagosur Nikollaq Çepaj dhe kunati i tij Ronald Çepaj. Në murin e jashtëm të lokalit duken qartë shenjat e 7 plumbave. Burime për Report Tv bënë me dije se në vendin e ngjarjes janë gjetur të paktën 15 gëzhoja plumbash, ndërkohë që 5 kanë kapur Nikollaqin ndërsa 2 të tjerë kunatin e tij Ronaldin.


Lajmi kryesor:

Detajet/ Atentati ndaj Nikollaq Çepajt, autori qëlloi të paktën 15 plumba! Shoqërohen 10 persona


Ora 09:26
7 plumba çanë edhe murin, foto te lokali ku ndodhi atentati në Vlorë (FOTO)
1 / 5
2 / 5
3 / 5
4 / 5
5 / 5
/G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasje, atentate, plagosje! A ju duket shqetësuese situata kriminale në vend?×

Lajmi i fundit

John

Kush janë tre të rinjtë në Fier që rrëmbyen grekun në 2011 dhe i morën 1.3 mln euro/ EMRAT