71-vjeçari bën sërish rezistencë, qëllon drejt RENEA-s

1600964604_1600963757polciia.jpg

71-vjeçari bën sërish rezistencë, qëllon drejt RENEA-s


Lajmi kryesor:

Elbasan/'Mos u afroni, do ju hedh në erë'! 5 orë të shtëna me armë dhe negociata, RENEA ekzekuton 71-vjeçarin me snajper! I moshuari bëri rezistencë, ktheu shtëpinë në 'bazë ushtarake', sekuestrohet mbi 1 kg tritol dhe armë


E.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria dhe Greqia do i drejtohen Gjykatës së Hagës për çështjen e detit, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

John

Lëviznin pa maskë në rrugë, policia gjobit 522 persona! 12 persona shoqërohen në komisariat pasi nuk treguan kartën e identitetit