71-vjeçari në Elbasan mbyllet në shtëpi, i vështirë neutralizimi! Mbërrijnë forcat Anti-ekploziv

Report Tv mëson se kanë mbërritur në banesën e 71-vjeçarit, forcat anti-eksploziv dhe makinat e blinduara. Kjo sepse i moshuari nuk ka dalë në ballkon dhe nuk po qëllon më, e për pasojë bëhet i vështirë neutralizimi i tij.


Lajmi kryesor:

Elbasan/'Mos u afroni, do ju hedh në erë'! 5 orë të shtëna me armë dhe negociata, RENEA ekzekuton 71-vjeçarin me snajper! I moshuari bëri rezistencë, ktheu shtëpinë në 'bazë ushtarake', sekuestrohet mbi 1 kg tritol dhe armë


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Kush prek votën t'i pritet dora' , a e mbështesni propozimin e Presidentit Meta?×

Lajmi i fundit

John

Liga e futbollit pa përgjigje nga qeveria: Vendosim të hënën