​FOTO/ Bayern Munchen letër urimi
Kukësit për fitoren e kampionatit

​FOTO/ Bayern Munchen letër urimi<br />Kukësit për fitoren e kampionatit
Bayern Munchen, nëpërmjet një letre, ka uruar ekipin e Kukësit për fitimin e Kampionatit Shqiptar.
 
Letra e urimit i drejtohet presidentit të klubit verilindor, Safet Gjicit dhe mban firmën e shefit ekzekutiv të Bayern-it, Karl Heinz Rumenige.
 
Rumenige uron Gjicin për titullin kampion dhe vlerëson arritjen e klubit verilindor.
 
Letra e urimit
I dashur Z.Gjici
“Në emër të klubit Bajern Munchen, dua t’i uroj Fk Kukësit fitimin e titullit kampion në Kategorinë Superiore për sezonin 2016-2016.”
Sinqerisht i juaji
Karl Heinz Rumenige

kuk

Redaksia Online
Er.K/Shqiptarja.com

 

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Koha të përfshiheni në dashuri dhe mos fajësoni gjithmonë të tjerët...' horoskopi për ditën e sotme

'Koha të përfshiheni në dashuri dhe mos fajësoni gjithmonë të tjerët...' horoskopi për ditën e sotme