​Rinisin hetimet mbi fluturimin MH17

Hetuesit holandezë dhe Malajzinë kanë rinisur hetimet mbi avionin MH17 që u përplas gati një vit më parë në lindje të Ukrainës. Autoritetet ndodhen në vendngjarje ku po zhvillojnë heimet e pezulluar për shkak të luftimeve të vazhdueshme në zonë. 

  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri