83 vjeçari largohet para 3 ditësh nga banesa dhe nuk kthehet, policia kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e tij

83 vjeçari largohet para 3 ditësh nga banesa dhe nuk kthehet, policia kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e tij

83 vjeçari i humbur

Një 83 vjeçar ka dalë nga banesa e tij para 3 ditësh dhe nuk është kthyer më.

Denoncimin në polici e ka bërë e bija e tij me inicialet I.G pasi babai ishte larguar nga shtëpia dhe nuk ishte kthyer.

83 vjeçari me iniciale P.P vuan nga skleroza dhe besohet se ky është dhe shkaku i humbjes së tij,.

Policia ditën e sotme ka kërkuar ndihmën e qytetarëve duke vënë në dispozicion një numër telefoni 0694118077 ku qytetarët mund të kontaktojnë nëse e kanë parë ose kanë një informacion.

Ndërkohë materialet procedurale i kaluan Prokurorisë Lushnjë për veprime të mëtejshme.

 

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 12:11
U raportua i zhdukur sot nga po policia, gjendet i vdekur 83 vjeçari nga Lushnja

83 vjeçari që u raportua pak më herët i zhdukur nga policia pas denoncimit të vajzës është gjetur i vdekur ditën e sotme.

Report Tv, pas kontaktit që ka pasur me familjen, ka mësuar 83 vjeçari është gjetur i pajete nga banoret e zonës në një kanal në Kamenicë, fshat i Divjakës.

E.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    U shkon mbi 600 mijë në muaj, a duhen rritur pagat e Kushtetueses?×

Lajmi i fundit

Kishte fshehur arsenal armësh në banesë, arrestohet 70-vjeçari në Durrës

Kishte fshehur arsenal armësh në banesë, arrestohet 70-vjeçari në Durrës