84 orë nën rrënoja, shpëtohet një vajzë e vogël në Hatay! Sapo doli pyeti për prindërit e saj

Fatma e vogël, e cila ndodhej prej 84 orësh nën rrënojat e tërmetit në Hatay të goditur nga tërmeti, i tha sërish “përshëndetje jetës’, teksa përshëndeti çiltër zjarrfikësit.  Ai pyeti për prindërit e saj teksa po dërgohej në ambulancë.


Lajmi kryesor:

Tërmeti tragjik në Turqi dhe Siri, mbi 21 mijë viktima! Ftohtë dhe pa ushqim, OBSH ngre alarmin: Të mbijetuarit në prag katastrofe edhe më të madhe


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

FOTOT e rralla të çifteve që u martuan në një ditë me Zogun

FOTOT e rralla të çifteve që u martuan në një ditë me Zogun