8530 qytetarë shkarkojnë aplikacionin Stop informalitetit! Rama: Denonconi çdo shfaqje abuzimi me ligjin

Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka postuar ditën e sotme disa foto të tjera të biznesve të mbyllura nga informaliteti, të cilat janë bërë të mundura falë denoncimit të qytetarëve. Rama njofton se deri më tani ka shkuar në 8530 numri i personave që kanë shkarkuar aplikacionin STOP INFORMALITETI.

"Lufta kundër informalitetit VAZHDON NON STOP! Numri i qytetarëve që e kanë shkarkuar aplikacionin STOP INFORMALITETIT ka arritur në 8530

Aplikacioni STOP INFORMALITETIT gjendet në App Storehttps://apps.apple.com/…/a…/stop-informalitetit/id1476196781 ose në Play Store https://play.google.com/store/apps/details…

Shkarkoje dhe ti nëse s’e ke bërë ende dhe jep kontributin tënd në këtë luftë, duke denoncuar çdo shfaqjen abuzimi me ligjin, në treg a në punë

Denoncimi është i fshehtë dhe konfidencialiteti i të dhënave të tua 100% i garantuar", shkruan Rama.

Fotot e postuara nga Edi Rama

  • Sondazhi i ditës:

    Gjyqtarë e prokurorë në 'sitë', a jeni dakort me rezultatet e deritanishme të procesit të vettingut?

Komento

Komente

  • Rami: 25/08/2019 22:53

    Po fatura Etildes a denoncohet ktu?

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Franca del kundër Turqisë, Macron bën thirrje që të ndalojnë kërkimet për naftë në kufirin grek