8530 qytetarë shkarkojnë aplikacionin Stop informalitetit! Rama: Denonconi çdo shfaqje abuzimi me ligjin

8530 qytetarë shkarkojnë aplikacionin Stop informalitetit! Rama: Denonconi çdo shfaqje abuzimi me ligjin

Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka postuar ditën e sotme disa foto të tjera të biznesve të mbyllura nga informaliteti, të cilat janë bërë të mundura falë denoncimit të qytetarëve. Rama njofton se deri më tani ka shkuar në 8530 numri i personave që kanë shkarkuar aplikacionin STOP INFORMALITETI.

"Lufta kundër informalitetit VAZHDON NON STOP! Numri i qytetarëve që e kanë shkarkuar aplikacionin STOP INFORMALITETIT ka arritur në 8530

Aplikacioni STOP INFORMALITETIT gjendet në App Storehttps://apps.apple.com/…/a…/stop-informalitetit/id1476196781 ose në Play Store https://play.google.com/store/apps/details…

Shkarkoje dhe ti nëse s’e ke bërë ende dhe jep kontributin tënd në këtë luftë, duke denoncuar çdo shfaqjen abuzimi me ligjin, në treg a në punë

Denoncimi është i fshehtë dhe konfidencialiteti i të dhënave të tua 100% i garantuar", shkruan Rama.

Fotot e postuara nga Edi Rama

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Rami: 25/08/2019 22:53

    Po fatura Etildes a denoncohet ktu?

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet e vendore, kreu i ‘Nismës Thurje’: Kandidojmë vetëm për këshilltarë bashkiakë! Kryetari është administrator, t’i rikthejmë parlamentit dinjitetin që meriton

Zgjedhjet e vendore, kreu i ‘Nismës Thurje’: Kandidojmë vetëm për këshilltarë bashkiakë! Kryetari është administrator, t’i rikthejmë parlamentit dinjitetin që meriton