'A do kthehet futbolli në shtëpi?', Princ Harry parashikon fituesin e Kupës së Botës

'A do kthehet futbolli në shtëpi?', Princ Harry parashikon fituesin e Kupës së Botës

Princ Harry

Princi i Britanisë së Madhe Harry ka bërë parashikimin e tij për skuadrën fituese të Kupës së Botës që po zhvillohet në Rusi.

Gjatë një vizite në rezidencën e presidentit irlandez, princi u pyet nga gazetarët nëse futbolli do të kthehej në shtëpi, Harry u përgjigj: Me siguri që po.

Edhe pse ndodhet në një vizitë disa ditore në Dublin, Harry do të largohet për në Moskë për të parë nga stadiumi ndeshjen e Anglisë. Anglia dhe Kroacia do të luajnë mbrëmjen e sotme për një vend në finalen e Kupës së Botës, ku po i pret e sigurtë Franca.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Hetimet për Arben Ahmetajn, SPAK sekuestron vilën ku banon ish-zv. Kryeministri! Në pronësi të bashkëjetueses Erjola Hoxha

Hetimet për Arben Ahmetajn, SPAK sekuestron vilën ku banon ish-zv. Kryeministri! Në pronësi të bashkëjetueses Erjola Hoxha