A mendoni edhe ju si Rita Ora për ditën e hënë?

Rita Ora

Rita Ora është një ndër femrat më me ndikim në botë e sidomos për shqiptarët.

Çdo foto që ajo hedh, apo dalje në publik i intereson shumë personave që e duan apo e ndjekin.

Kësaj rradhe ajo ka dhënë një mendim të prerë për ditën e hënë, duke treguar se e urren.

Ajo ka dalë në foto pas larjes në det bashkë me rroba, duke nxjerrë gishtin e mesit, ku në dorë bien në sy bizhuteritë e shumta që ajo kishte vënë.

Edhe Rita ndan mendim të njejtë me shumicën e njerëzve, pasi ditën e hënë e duan shumë pak persona.

Jemi në prag të muajit nëntor, por Rita vazhdon të shijojë detin dhe mos të pyesë për motin.

Postimi i Rita Orës

  • Sondazhi i ditës:

    Propozimi i PD-së, a besoni se do të bëhet vettingu i politikanëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rama: Na i hapin apo negociatat ata që s'duan ne nuk ndalemi, Europën e ndërtojmë në vendin këtu