Abuzimi seksual i 11-vjeçares në Prishtinë, dy vëllezërit e akuzuar jetonin vetëm! Nuk flisnin me familjen

Abuzimi seksual i 11-vjeçares në Prishtinë, dy vëllezërit e akuzuar jetonin vetëm! Nuk flisnin me familjen

1661888904_ekrem.png

Ekrem Rexhepi, 26 vjeçari që së bashku me vëllain 16 vjeçar G.R., ndodhen në paraburgim për abuzimin seksual ndaj 11-vjecares në Kosovë, jetonin vetëm në një shtëpi në Vranjefc të Prishtinës dhe nuk komunikonin me pjesën tjetër të familjes.

Madje edhe për përfshirjen e dy vëllezërve në këtë vepër kriminale, familja kishin dëgjuar përmes avokatit të Ekrem Rexhepit. Sipas mediave në Kosovë, ata mbetën të shokuar kur dëgjuan se dy vëllezërit dyshohet të kenë dhunuar 11 vjeçaren.


Lajmi kryesor:

Kosovë/ Abuzuan seksualisht me 11-vjeçaren, burg 4 autorëve! Dëshmia e të miturës: Isha në park, më mbyllën gojën kur po bërtisja


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Shfaqje e shëmtuar në 'Air Albania', tifozët e Partizanit godasin portierin Bekaj (VIDEO)

Shfaqje e shëmtuar në 'Air Albania', tifozët e Partizanit godasin portierin Bekaj (VIDEO)