Adele dhe Rich Paul janë fejuar, ja cilat janë planet për dasmën

Adele dhe Rich Paul janë fejuar, ja cilat janë planet për dasmën

Adele dhe Rich Paul

Këngëtarja, 34 vjeçe dhe menaxheri i suksesshëm i lojtarëve të NBA, Rich Paul, 41 vjeç thuhet se janë fejuar referuar mediave të huaja. Asgjë konkrete nuk është konfirmuar ende nga çifti. Adele ka mbajtur një unazë të madhe diamanti në gishtin e saj të martesës në shfaqjen e saj të fundit në Las Vegas gjatë fundjavës.

Krijuesja e hitit “Easy On Me” e ka mbajtur unazën që nga shkurti i kaluar, kur debutoi me unazën në BRIT Awards në 2022.

Planet për dasmën nga burimet e mediave të huaja thuhet se janë për këtë verë.

Më parë, Adele ka pohuar se është e dashuruar dhe nuk është ndjerë kurrë më mirë se në këtë marrëdhënie. Ajo ka thënë se është e “fiksuar” me partnerin e saj dhe dëshiron që të martohet me të.

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Tensionet në veri, Rama intervistë për BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo! Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve

Tensionet në veri, Rama intervistë për BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo! Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve