POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Adrola Dushi: Kam vuajtur shumë nga tradhtia! Ju lutem lexoni sa më shumë, unë i lashë pas dore

Adrola Dushi është një ndër modelet më të suksesshme, tashmë dhe në rang ndërkombëtar. E pyetur në “Prive”, ajo ju përgjigj 25 pyetjeve për jetën dhe perceptimin e saj.

Me mendjen e sotme dhe moshën e pubertetit, çfarë do të bënte ajo?

“Ju lutem, lexoni dhe mësoni në shkollë. Unë nuk kam lexuar, i lashë anash dhe nuk e di çfarë ndodhi me mua. Lexoni sepse nuk ka asgjë më të mirë se të jesh i ditur mbi gjithçka.”- ka treguar ajo.

Gjithashtu ka diçka që ajo nuk do ta falte dhe do të largonte përgjithnjë personat që e bëjnë:

“E urrej tradhëtinë. Jo vetëm tradhëtinë në marrëdhënien me partnerin, por me njerëzit. Dhe kush më tradhëton, futem në guaskën time dhe nuk dua më as të sqarohem, nuk dua më asgjë. Thjesht është një person shumë larg meje. Ka ndodhur shumë, jam lënduar ekstrem shumë, e kam përjetuar ekstrem shumë, por kalon.”

A.P.
Komento

Komente

  • cherry: 14/04/2019 16:14

    Pra gjithcka eshte genjeshter meshkujt duan vetem vetem e tyre.Asnje mashkull nuk dashuron prej verteti.

    Përgjigju