Afërdita Dreshaj bëhet e “Komplikuar”

Afërdita Dreshaj bëhet e “Komplikuar”
Sapo ka mbaruar xhirimet e videoklipit të saj më të ri i cili titullohet “Komplikimi” dhe pritet që gjatë javës që vjen ta promovojë atë. Këngëtarja Afërdita Dreshaj, bukuroshja që përfaqësoi Kosovën në Miss Universe, pasi nuk fitoi ndonjë çmim në evenimentin e madh të bukurisë, ka vendosur t’i përkushtohet totalisht muzikës. Kjo suprizë e këngëtares është ëprhatirur enkas për fansat për festat e fundvitti dhe pritet që të sjellë një look krejt ndryshe të artistes, e cila e kuron tej mase imazhin e saj. Nga ana tjetër ajo vijon lidhjen me Shpat Kasapin, një histori dashurie e cila i renditi ata në krye të listës së çifteve më të bukura të vitit 2011.

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan