Afati i dorëzimit të koalicioneve drejt fundit, Ndoka largohet nga selia blu

Nard Ndoka

Kreu i PDK Nard Ndoka pas takimit të zhvilluar  me kreun e PD Lulzim Basha për të dalë së bashku në zgjedhjet e 25 prillit, ndërsa jemi drejt fundit të dorëzimit të koalicioneve.


Lajmi kryesor:

Finalizohet koalicioni ‘PD-Aleanca për ndryshim’, Topi firmos në minutat e fundit, dorëzohet në KQZ! Basha: Sot siguruam fitoren e Shqipërisë! Zbardhet marrëveshja mes PD dhe 12 aleatëve


Be.K./I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Rama e Basha do të bëjnë kompromis për të ardhmen e Shqipërisë?×

Lajmi i fundit

John

Ke frikë se mos të tradhëton Basha?! Berisha: Ja çfarë i kërkoi ai ambasadores Kim në takim