POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Afrikani bëhet hit në rrjetet sociale, mbulohet me flamurin tonë dhe këndon shqip (Video)

Afrikani me flamur shqiptar

Nuk është hera e parë që këngët shqiptare kalojnë kufijtë dhe bëhen virale në rrjet. Orët e fundit është bërë hit në të gjitha rrjetet sociale një video ku shihet një person afrikan duke kënduar shqip. Ai është mbështjellë me një flamur shqiptar dhe duket mjaft festiv.

fl.mi.
Komento