Aksident i 3-fishtë në autostradën Tiranë-Durrës! 'Benzi' përplas nga pas 'Opelin', pamjet nga makinat e bëra copa! Përfshihet edhe një fugon, 2 të plagosur (VIDEO)

Një aksident i trefishtë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, duke lënë të plagosur dy persona. Përplasja fillestare ka ndodhur mes dy makinave, ku një mjeti tip "Benz" i ka rënë nga pas makinës tip "Opel" duke shkaktuar dëme të mëdha materiale në të dyja mjetet. Nga pamjet e siguruara nga Report Tv të dy makinat janë bërë copa. Është dashur ndërhyrja e zjarrfikësve për të hapur dyert e makinave të aksidentuara. 

Pas përplasjes, makina "Opel" është rrotulluar në rrugë duke përfshirë në aksident edhe një fugon. Nga përplasja kanë mbetur të plagosur 2 persona që udhëtonin me makinë  tip "Opel". Të plagosurit janë dërguar për mjekim në Spiralin e Durrësit dhe ndodhej jashtë rreziku për jetën.

Policia ndodhen në vendin e  ngjarje spër zbardhjen e plotë të aksidentit.

I.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  'Kush prek votën t'i pritet dora' , a e mbështesni propozimin e Presidentit Meta?

Komento

Komente

 • Bobi: 27/09/2020 13:57

  perfundimisht ketu njerzit sduhet te ken makina. U duket vetja pilot F1 dhe rruget si pist garash. Blini karroc me kuaj se per makina sjeni ju.

  Përgjigju
  • Jo mor bobi: 27/09/2020 19:33

   Ah aty duhet hequr patentat qe nga 90ta e deri sot

 • liku: 27/09/2020 13:54

  Ka shume faktore per keto lloj perplasjesh droga celulari pa aftesia mos zbatimi rregullave te qarkullimit

  Përgjigju
 • Agjenti: 27/09/2020 11:25

  Ktu te gjen belaja edhe kur nuk e kerkon. Po si re do te te bien kjo eshte e sigurte.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Dashuria 'zhvesh' Ramën nga kostumi i kryeministrit! Publikon foto duke puthur në buzë Lindën: 10 vjet bashkë