Aksident i  frikshëm në Gramsh, makina përmbyset në përrua! Plagoset shoferi (FOTO)

Aksident i  frikshëm në Gramsh, makina përmbyset në përrua! Plagoset shoferi (FOTO)

Mjeti në përrua dhe momenti i shoqërimit i të plagosurit

GRAMSH- Një aksident i frikshëm është regjistruar ditën e  sotme në Gramsh, ku një makinë ka përfunduar në përrua e përmbysur.

Sipas burimeve, është plagosur drejtuesi i mjetit i cili ndodhet jashtë rreziku për jetën. 

Në fotot e siguruar nga Report Tv, duket momenti kur i plagosuri është duke u shoqëruar drejt spitalit dhe makina në përrua. 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon mbi rrethanat e aksidentit. 

Në foton e siguruar nga Report Tv, duket momenti kur i plagosuri është duke u shoqëruar drejt spitalit dhe makina në përrua. 

Ky është rasti i dytë i një aksidenti të ngjashëm në Gramsh. Pasditen e djeshme, një çift të rinjsh teksa ishin duke udhëtuar, kanë përfunduar me mjetin e kthyer përmbys në një kanal.

Nga aksidenti i ditës së djeshme, dy të plagosurit u shoqëruan drejt spitalit jashtë rreziku për jetën.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?×

Lajmi i fundit

Roland Qafoku: Opozita në duart e Ilir Metës

Roland Qafoku: Opozita në duart e Ilir Metës