Aksidenti i rëndë në Fushë-Krujë, 6-vjeçari në gjendje të rëndë shëndetësore, tek Trauma edhe dy fëmijë të tjerë

Aksidenti i rëndë në Fushë-Krujë, 6-vjeçari në gjendje të rëndë shëndetësore, tek Trauma edhe dy fëmijë të tjerë

Aksidenti tragjik i mëngjesit të sotëm në Fushë-Krujë i mori jetën një 82-vjeçareje, ndërsa siç mëson Repor Tv njëri prej të mitarëve është në gjendje të rëndë tek spital i Traumës në Tiranë.

Tre të plagosurit e tjerë janë në spital, por fatmirësisht në gjendje të mirë shëndetësore.

Të aksidentuarit:

  • B.D 13 vjeç jashtë rrezikut për jetën
  • A.D. 8 vjeç jashtë rrezikut për jetën
  • M.D. 6 vjeç  gjendjen e rëndë shëndetësore
  • G.D. 37 vjeç jashtë rrezikut për jetën
  • Z.D. 82 vjeç ka ndërruar jetë


Lajmi kryesor:

Aksident i rëndë në Fushë-Krujë, humb jetën 82-vjeçarja, në gjendje të rëndë një 6 vjeçar! Makina përfundoi në kanal, shkak shpejtësia (VIDEO)


J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet