Aksident i rëndë në Greqi! Ndërron jetë 25 vjeçari shqiptar

Aksident i rëndë në Greqi! Ndërron jetë 25 vjeçari shqiptar

Makina pas përplasjes

GREQI-Një 25-vjeçar me origjinë shqiptare ka ndërruar jetë në Halkidi të Greqisë pas një aksidenti rrugor.

Ngjarja ka ndodhur të premten e 21 qershorit në aksin Nea Fokaia-Sani, ku mjeti me targa NZP – 4087, humbi kontrollin për shkaqe të paqarta dhe u përplas me një pemë.

Sipas mediave në Shqipëri viktima është identifikuar si Roberto Pojani, nga fshati Pojan i Maliqit.

Policia po vijon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Rivalitet në ishull, tifozët e Skocisë bëjnë tifo për Spanjën

Rivalitet në ishull, tifozët e Skocisë bëjnë tifo për Spanjën