Aksident i rëndë në Lezhë, motori përplaset me fuoristradën, plagoset rëndë drejtuesi (VIDEO)

Një aksident i rëndë me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur këtë pasdite në Lezhë.

Mësohet se një motor është përplasur me një fuoristradë dhe për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi.

Mësohet se drejtuesi i motorit është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Lezhës.

Identiteti i tij ende nuk bëhet me dije ndërsa raportohet se ndodhet në gjendje të rëndë.

/AV/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Drejt djegies së raundit të tretë, mendoni se PS duhet ta zgjedhë vetë Presidentin?×

Lajmi i fundit

John

‘Galaktikët’ pushtojnë sërish Europën, Reali kampion i Champions League për herë të 14