I apasionuar pas motorave sportivë dhe garave, ndërron jetë 40-vjeçari në Tiranë! Goditi nga pas betonieren, pësoi fraktura dhe hemorragji (VIDEO)

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një 40 vjeçari të identifikuar si Erald Totilla ka ndodhur pasditen e kësaj të shtune në Unazën Lindore në Tiranë. Totilla po drejtonte motorin e tij kur goditi nga pas betonieren që drejtohej nga Astrit Halilaj, 41 vjeç.

Në pamjet e siguruara nga Report Tv duket se motori është shkatërruar tërësisht pasi është ndarë në dy pjesë ndërsa dëmtime ka pësuar edhe betonierja.

Mësohet se Erald Totilla u dërgua në spital për të marrë trajtim mjekësor por nuk arriti t'i mbijetonte plagëve të rënda dhe ndërroi jetë pasi kishte pësuar fraktura dhe ka hemorragji. Ai ishte i apasionuar pas motorave sportivë dhe garave.

Në vendin e ngjarjes mbërriti policia dhe grupi hetimor për të zbardhur detajet dhe rrethanat e aksidentit të rëndë.

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 17:35
I apasionuar pas motorëve sportiv dhe garave, del FOTO e 40-vjeçarit që ndërroi jetë! U përplas me betonieren në Tiranë

1656171370_Sequence03.00102100.Still022.jpg

Erald Totilla është 40-vjeçari që humbi jetën pasditen e kësaj të shtune pasi u përplas me betonierën kur po drejtonte motorin. Report Tv ka siguruar fotografinë e 40-vjeçarit që duket se ishte i apasionuar pas motorave sportivë dhe garave.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • XHA JAHO: 27/06/2022 08:54

  Betonieria ka qene ne orar te ndaluar nga bashkia me ligj te vendosur nga kjo e fundit .Duhet qe dikush te mbaje pergjegjesi se iku nje jete njeriu. Te ndodhte kjo gje jashte do kishin dhene dorheqje Kryetari i Bashkise,Ministri Transporteve, i Rendit . Ngushellime djalit qe humbi jeten.

  Përgjigju
 • Toto: 25/06/2022 19:10

  Totilla... yyyyy sa kishte pa e degju! E njohin mire kto ali dem - rruga elbasanit! Si e sjell zoti gjynah, nuk ka vdekur qe ska lene gje pa bo, Shkon e vdes me motor! Si shume shoke tjere qe po vdesin vitet e fundit...

  Përgjigju
 • Dhendri i Besnik Bekteshit: 25/06/2022 18:36

  Nuk eshte betoniere, sepse betonieret nuk levizin pa leje nga bashkia e Tiranes dhe Erion Instalacioni e mban fjalen qe thote. Po tha jo , jo .

  Përgjigju
 • alba: 25/06/2022 17:59

  VAZHDON MARREZIA NE RRUGET SHQIPTARE ,,,HERE ME MOTORRA,,E HERE ME MAKINA...HAJVAN MILET....

  Përgjigju
  • emri: 25/06/2022 19:20

   nje hajvan me pak ne rruget e shqiperise thuaj. Darvini e ka parashikuar pikerisht kete aksident shume kohe me pare. mire qe nuk mori dhe ndonje tjeter me vehte po iku qete qete ky boti thuaj, pasi e kuptoi cfare eshte betoniera, se njihte vetem motorat.

 • Sondazhi i ditës:

  A jeni dakord me nismën e PS për të larguar nga funksionet publike bashkëpunëtorët e ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

'Rrjedh në gjak, e kemi prekur baltën që fëmijë', babë e bir në Poçeri, si e ka trashëguar familja Fushaj artizanatin në 5 shekuj

'Rrjedh në gjak, e kemi prekur baltën që fëmijë', babë e bir në Poçeri, si e ka trashëguar familja Fushaj artizanatin në 5 shekuj