Aksident i trefishtë në Tepelenë, makinat bëhen 'copë'

TEPELENË- Një tjetër aksident ka ndodhur në fshatin Kras të Tepelenës, ku janë përplasur 3 makina. Fatmirësisht nga ky aksident nuk ka patur persona të lënduar rëndë por vetëm tronditje.

 Ndërkohë dëmet materiale janë të mëdha si pasojë e përplasjes së fortë . Në aksident janë përfshirë një automjet tip 'Benz' një 'Volkswagen' si dhe një furgon malli. Dyshohet se shkak i këtij aksidenti mund të jetë bërë shpejtësia dhe parakalimi i gabuar i automjeteve të përfshira në aksident.

Ndërkohë policia po heton në lidhje me zbardhjen e plotë të këtij aksidenti.

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Taxi: 25/08/2019 15:39

    Shofera Shqipëtar VK nuk njohin asnjë lloj rregulli dhe precedence në rrugë. Mjeshtri tjetër në Timon e ka mëndjen të bëj video me telefon, provoje ne Gjermani të bësh video ke për ta par po nuk ta futën tel dhe patentën në by.. Shyqyr me kaq, hekurat e morën...

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Veliaj nderohet me titullin ‘Qytetar Nderi’ i Gostivarit: Krenar të kontribuoj për këtë qytet

Veliaj nderohet me titullin ‘Qytetar Nderi’ i Gostivarit: Krenar të kontribuoj për këtë qytet