Aksident i rëndë në Fushë Krujë, makina përplas për vdekje 61-vjeçaren (VIDEO)

KRUJË- Një 61-vjeçare ka humbur jetën mesditën e sotme pasi është përplasur një makinë!

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:00, në fshatin Larushk, Fushë Krujë, ku viktimë ka mbetur Lume Rryta. Report Tv mëson se 61-vjeçarja sapo kishte dalë nga marketi dhe po kalonte rrugën, kur u përplas nga makina.

Shofer ka qenë 55 vjeçari Mehmet Xhixha, i cili është shoqëruar në Komisariat, për veprime të mëtejshme procedurale. 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

B.K./K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Nis sot Seria A, Milani pret Udinesen e Interin luan në Lecce, Barcelona regjistron blerjet e reja për sfidën e parë

Nis sot Seria A, Milani pret Udinesen e Interin luan në Lecce, Barcelona regjistron blerjet e reja për sfidën e parë