Aksident rrugor në Krujë/ Makina përplas për vdekje këmbësorin! Viktima ende i paidentifikuar, shoqërohet drejtuesja (VIDEO)

KRUJË- Një aksident rrugor është regjistruar mbrëmjen e kësaj të hëne, ku fatkeqësisht ka humbur jetën një person. Report Tv mëson nga burime zyrtare se ka gjetur vdekjen një këmbësor, identiteti i të cilit nuk dihet ende. 

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:15, në Qerek, Krujë, ku këmbësori është përplasur për vdekje nga një makinë e cila drejtohej nga 31-vjeçarja Marsida Topalli. 

Viktima, ishte me shapka dhe kishte me vete një thes me kanoçe. Atij nuk i është gjetur asnjë mjet identifikimi me vete, çka e bën të vështirë identifikimin  e tij. Ndërkohë, janë pyetur edhe banorët e zonës, por ato janë shprehur se nuk e njohin.

Shoferja është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

1609184108_Sequence03.00000000.Still017.jpg

1609184118_1609183254Sequence0300001513Still017.jpg

B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ku do të pushoni këtë verë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Qëlluan me 20 plumba biznesmenin, zbardhen emrat e 3 autorëve! 2 prej tyre vëllezër