Aksident mes tre makinave në Patok, dy të rinjtë dërgohen me urgjencë në spitalin e Traumës (VIDEO)

Tre mjete janë përfshirë në një aksident pranë kryqëzimit të Patokut në afërsi të Laçit.

Për pasojë dy të rinj kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar për mjekim të specializuar në spitalin e Traumës në Tiranë, por fatmirësisht raportohet se janë jashtë rrezikut për jetën.

Shkak për aksidentin është bërë një parakalim i gabuar i njërit prej mjeteve. Ndërkohë policia po heton për shkaqet e aksidentit të trefishtë.

Makinat e aksidentuara

Ne.k./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hiqen koalicionet parazgjedhore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Amerika Latine/ Në Peru regjistrohen 330,000 raste Covid dhe 12.000 vdekje