Aksident në aksin Divjakë-Çermë, plagoset rëndë drejtuesi i motorit! Dyshohet se ishte i dehur

Një aksident i rëndë me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur mesditën e sotme në rrugën nacionale Divjakë-Çermë.

Mësohet se një motoçikletë ka goditur nga pas një automjet dhe për pasojë është plagosur drejtuesi i motorit.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se i plagosuri Afrim Nergjoni ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

Sakaq, raportohet se ai ka plagë të shumta në trup ndërsa dyshohet se ka qenë në gjendje të dehur kur ka goditur nga pas automjetin me targë 'AA 761 PO'.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po pritet grupi hetimor për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Kurti të largojë kryetarët shqiptarë nga zyrat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

‘Ekrani i artit’, nis festivali me filma e dokumentarë në Shkodër! Do ketë pjesëmarrje të artistëve nga Kosova

‘Ekrani i artit’, nis festivali me filma e dokumentarë në Shkodër! Do ketë pjesëmarrje të artistëve nga Kosova