Aksident në aksin Elbasan-Peqin, makina përplas 56 vjeçarin që po qarkullonte me biçikletë

Foto ilustruese

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në fshatin Murras.

Një makinë ende e paidentifikuar, ka aksidentuar një 56 vjeçar, banues në Cërrik, i cili po qarkullonte me biçikletë rreth orës 20:05.

Sipas policisë ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për identifikimin e drejtuesit të mjetit dhe  zbardhjen e shkaktut  të aksidentit.

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Sonte Europa League/ Në fushë shumë shqiptarë, Napoli i Rrahmanit kundër Legias së Muçit! Spikat Lazio-Marseille