Përplasen kokë më kokë dy makina në aksin Fier-Levan, një i lënduar/FOTO

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Levan, në vendin e quajtur Liqeni. Një mjet tip “Benz” me targa AA533TK është përplasur me një mjet tjetër tip kamionçinë.

Si rezultat i kësaj përplasje, mjeti tip Benz ka dalë nga rruga dhe drejtuesi i saj, një 19 vjeçar nga Levani me inicialet A.B është dërguar menjëherë në spitalin e eFierit dhe fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Sipas informacioneve paraprake, shkak i aksidentit është humbja e drejtuesit të mjetit për shkak të terrenit rrëshqitës nga reshjet e dendura të shiut.(Aksidenti i ndodhur në aksin rrugor Fier-Levan)

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Shkatërrohet grupi kriminal në Greqi, në pranga edhe policja që spiunonte operacionet te kreu i bandës

Shkatërrohet grupi kriminal në Greqi, në pranga edhe policja që spiunonte operacionet te kreu i bandës