Aksident në aksin Fier-Levan, përplasen 2 makina! Lëndohen drejtuesit e mjeteve, dërgohen me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në aksin Fier- Levan në afërsi të zonës së njohur si “Liqeni”.

Dy automjete, tip Ford dhe BMV X5 janë përplasur me njëra tjetrën, ndërsa janë plagosur drejtuesit e mjeteve. Ata janë shoqëruar me urgjencë në spitalin e Fierit për të marrë trajtim mjekësor.

Menjëherë pas aksidentit, pranë vendit të ngjarjes mbërriti policia e cila po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit dhe orientimin e qarkullimit.

A.M./Sh.Sh/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon rolin e Shqipërisë zhvillimi në Tiranë i samitit për Ukrainën?×

Lajmi i fundit

Seanca paraprake/ Edvin Prifti paraqitet në GJKKO por mungon avokati

Seanca paraprake/ Edvin Prifti paraqitet në GJKKO por mungon avokati