Aksident në aksin Kalimash-Morinë, përmbyset kamioni, po transportonte pllaka, plagoset drejtuesi

KUKËS- Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 21:10 në aksin rrugor Kalimash-Morinë , ku një 64-vjeçar me iniciale S.G., duke drejtuar kamionin me targa AA 782 UB ngarkuar me pllaka, ka humbur kontrollin ,e për pasojë mjeti është përmbysur .

Si pasojë e aksidentit është plagosur drejtuesi 64-vjeçar nga Tirana, i cili po transportohet drejt spitalit të Traumës. 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Gërdeci dhe privatizimi i ish-kompleksit Partizani nën hetim, a besoni se SPAK do të bëjë drejtësi?×

Lajmi i fundit

 Lavrov nga Asambleja e OKB-së: Perëndimi do të fshijë Rusinë nga harta! BE e nënshtruar nga diktatura amerikane

Lavrov nga Asambleja e OKB-së: Perëndimi do të fshijë Rusinë nga harta! BE e nënshtruar nga diktatura amerikane